Rozhodčí: Hanousek – Bohata, Šťastný
Diváci: 318.
FK Dukla Praha B: Štefan – Krejčí, Krenciv (C), Uhlíř (75. Nikl), Jelínek (90. Bilstrup), Lehký (63. Magdi), Bačinský, Hrubeš (75. Ulman), Atsuta, Kocman, Barac.
FC Táborsko B: Kerl – Šplíchal, Brabec, Kopřiva, Schindler, Schramhauser, Javorek (59. Špaček), Mach (46. Praveček), Nešický, M. Novák, Kubovský (61. Koulousias).
B-tým Táborska pošesté v řadě na jaře bodoval! Tým trenéra Lukáše Zemana ve Zbuzanech s béčkem Dukly Praha sice od 18. minuty prohrával, díky brance Aleše Nešického z úvodu druhé půle nakonec uhrál bod za remízu 1:1.

Zápas 21. kola ČFL začal lépe pro domácí fotbalisty béčka Dukly Praha. Na hřišti ve Zbuzanech se totiiž hned v 18. minutě dostali do vedení, když se prosadil Shoya Atsuta. Ve zbytku poločasu byli ale aktivnější fotbalisté Táborska, kteří několikrát nebezpečně ohrozili bránu domácího celku. Žádná z útočných akcí ale ke gólu nevedla a do kabin se tak odcházelo za stavu 0:0.

Úvod druhého poločasu byl spíše opatrný a balon kontrolovali více domácí. Jenže hned v 52. minutě se k balonu dostal kapitán Táborska Aleš Nešický, který svým zakončením srovnal skóre zápasu na 1:1! Právě tato vstřelená branka Jihočechy nastartovala a těžiště hry se přesunulo více na polovinu Dukly. Domácí fotbalisty ale v závěrečné půlhodině několikrát výrazně podržel gólman Štefan a utkání skončilo dělbou bodů.