Branky: 20. Štětka, 79. Januška – 56. Schramhauser, 71. Nešický.
Rozhodčí: Flade – Kolátor, Krupka.
Diváci: 200.
Sokol Hostouň: Pančev – Bízek, Paulizzi (46. Venancio), Mládek, Januška (83. Freisinger), Štětka, Klimenda (64. Křenek), Etemike, F. Novák (72. De Siqueira), Hucek, Egbe.
FC Táborsko B: Mrzena – Kubovský, Brabec, Sojka, Vysušil – Schramhauser, Javorek – Soliu, Nešický, Drchal (72. Praveček) – Koulousias.
B-tým Táborska si do tabulky České fotbalové ligy připsal další bod. Tým trenéra Lukáše Zemena po poločas prohrával a ve druhém poločase pak díky brankám Schramhausera a Nešického vedl, nakonec ale domácí srovnali a utkání skončilo remízou 2:2.

Oba týmy vstoupily do zápasu aktivně a od úvodních minut se hrál zajímavý, ofenzivně laděný, fotbal. Mírnou převahu měli na začátku zápasu domácí a ve 20. minutě se také dostali do vedení, když se hlavou po přímém kopu prosadil David Štětka. Jihočeši následně převzali iniciativu a ve zbytku poločasu byli lepší. Především díky celé řadě standardních situací dokázali svého soupeře zatlačit, avšak až do zakončení se nedostali a do kabin se tak šlo za stavu 1:0.

Po změně stran hráči Táborska pokračovali v aktivním pojetí hry a dokázali také srovnat. Kubovského střela se sice ještě v 53. minutě otřela o břevno, o tři minuty později to bylo již 1:1, když se po rohovém kopu do odraženého balonu opřel Patrik Schramhauser a jeho krásná dalekonosná rána z voleje zapadla přesně k tyči Pančevovy brány.

Táborsko dokonce v 71. minutě otočilo vývoj zápasu. Střelu z pokutového kopu Nešického brankář domácích sice vyrazil, avšak Aleš Nešický dostal možnost svou střelu dorazit, a to se mu povedlo. Z vedení se ale Jihočeši radovali jen pár minut. V probíhající 79. minutě se ve vápně odrazil balon přímo k Jiřímu Januškovi a ten srovnal na konečných 2:2.