Branky: 51. T. Drchal – 9. Mráz, 74. Burýšek
Rozhodčí: Fojtík – Jansa, Beneš.
Diváci: 180.
FC Táborsko B: F. Matoušek – Schindler (86. Fišer), Brabec, Kopřiva, Vysušil, Schramhauser (82. Špaček), Javorek, Drchal (62. Novák), Nešický, Soliu (82. Praveček), Koulousias (62. Kubovský).
FK Admira Praha: Keller – Fric, Krunert (75. Martinic), Mráz, Čácha, Jandovský (89. Polívka), Burýšek (75. Kunc), Konejl, Záruba (86. Marek), Čížek, Zahálka.
Rezervní tým Táborska v posledním domácím zápase letošního ročníku prohrál s Admirou Praha 1:2. I když Jihočeši rychle v úvodu zápasu prohrávali, dokázal za ně v úvodu druhého poločasu srovnat Tomáš Drchal. Čtvrt hodiny před koncem ale o výhře Pražanů rozhodl po rohovém kopu Vojtěch Burýšek.

Fotbalisté Táborska začali doma proti Admiře smolně. Hned v 9. minutě hry se totiž po rychlém protiútoku dostal ke střele Jakub Mráz, na jehož tečovanou střelu nedokázal brankář Matoušek zareagovat a hosté tak vedli 1:0. Velkou šanci ke srovnání skóre měli domácí ve 26. minutě, avšak střela Patrika Schramhausera skončila těsně vedle.

Jihočeši pak srovnali v úvodu druhého poločasu. Hned v 51. minutě se ve vápně probil k zakončení Tomáš Drchal a jeho střela skončila v horním rohu hostující brány. Rozhodující okamžik zápasu pak přišel v 74. minutě. Na centr od rohového praporku si ideálně naběhl Vojtěch Burýšek a jeho hlavička skončila za zády bezmocného Matouška - 1:2.