Rozhodčí: Řeháček – Bohata, Nešněra
Diváci: 110.
FK Králův Dvůr: Krček – Bouček, Chocholoušek, Fatrdle, Novák – Sedláček (69. Sabou), Hradecký, Patrovský (46. Kuča), Kabele (51. Jinoch) – Černý, Krátký (88. Jelínek).
FC Táborsko B: Matoušek – Žukov (82. Mareš), Brabec, Sojka, Vysušil – Schramhauser, Javorek (77. Strašík), Praveček (46. Hrabák), Špaček (82. Fišer) – Novák, Kubovský (77. Mára).
Rezervní tým Táborska zakončil svou první sezonu v třetí nejvyšší soutěži vítězně. V rámci 30. kola Jihočeši dokázali vyhrát na půdě Králova Dvora, když jedinou branku utkání vstřelil v úvodu druhého poločasu zkušený Petr Javorek. Táborsko tak v konečném účtování sezony obsadilo skvělou sedmou příčku tabulky ČFL.

Závěrečný zápas sezony v rámci České fotbalové ligy přinesl v prvním poločase opticky vyrovnaný fotbal. Domácí již jako jistý sestupující hráli stejně jako hosté z Tábora pouze o čest a tomu odpovídalo i dění na hřišti. Hrál se fotbal bez většího přerušování a i když se oba celky v úvodním dějství dostaly k několika zakončením, do kabin se odcházelo za stavu 0:0.

Jediná branka zápasu padla po pěti minutách druhého poločasu. Jihočeši dobře zakombinovali na polovině soupeře a po přízemním centru z pravé strany se ranou přibližně z penaltového puntíku prosadil Petr Javorek. Tato branka znamenala vítězství Táborska 1:0 a také to, že béčko Táborska zakončilo svou premiérovou sezonu v ČFL na skvělém sedmém místě se ziskem čtyřiceti bodů.