FC Sellier & Bellot Vlašim

2:3

(1:1)
Branky: 40. Novák, 53. Šubrt - 8. Kateřiňák, 67. Nečas, 90+1. Kubovský.
FC Sellier & Bellot Vlašim: I. Poločas: Kolář – Kůrka, Soukeník, Dostál, Kareem – Franěk, Musil, Holoubek – Záviška, Hodek, Novák. II. poločas: Dvořák – M. Pudil, Beránek, Breda, Pernica – Šubert, Onije, B. Rosa – Mza, Biegon, A. Pudil.
FC SILON Táborsko: Pastornický – Novák, Plachý, Tusjkak, Bláha – Mach, Skopec, Kateřiňák, Nsunzu – Nečas, Varačka. Střídali: Kerl – Kopáček, Koné, Kubovský, Heppner, Coňk, Šplíchal.
Fotbalisté Táborska ve třetím přípravném zápase na novou sezonu uhráli druhé vítězství. Tým trenéra Romana Nádvorníka sice na hřišti Vlašimi prohrával v úvodu druhého poločasu 1:2, přesto nakonec díky gólu v nastavení vyhrál 3:2. Střelecky se prosadili Kateřiňák, Nečas a Kubovský.

Třetí přípravný zápas na novou sezonu zahájili fotbalisté Táborska velmi dobře a hned v 8. minutě hry se dostali do vedení, když se díky výbornému napadání rozehrávky soupeře dostal k balonu Jiří Kateřiňák, který ranou pod břevno poslal Jihočechy do vedení. Domácím se podařilo srovnat pět minut před odchodem do kabin. Na kolmou přihrávku mezi obránce si naběhl Martin Novák, jehož křížná rána na vzdálenější tyč zapadla až za záda brankáře Pastornického – 1:1.

Pár minut po změně stran domácí dokonali obrat ve skóre. Po rychlém protiútoku po levé straně si na střed hřiště na přihrávku naběhl Martin Šubrt, který ranou přibližně z penaltového puntíku nedal brankáři Táborska šanci – 2:1. V 67. minutě bylo ale opět srovnáno. Centr z pravé strany si ve vápně našel Jakub Nečas a jeho pohotové zakončení znamenalo srovnání na 2:2. V úplném závěru utkání pak o výhře Táborska rozhodl Jakub Kubovský, který se prosadil ranou z hranice vápna. Jihočeši tak ve třetím přípravném zápase na nový ročník Chance Národní ligy vyhráli nad Vlašimí 3:2!