Rozhodčí: Zaoral – Lakomý, Mikeska.
Počet diváků: 890.

FC SILON Táborsko: Pastornický – P. Novák (C), Tusjak (84. Heppner), Koné (46. Nsunzu), Foltyn – Bláha, Kateřiňák, Djordjić (84. J. Mach), Nečas (58. Plachý), Varačka – Šašinka (46. Kubovský).
FC Zbrojovka Brno: Sváček – Hamza, Granečný, Nový, Štěpánek – Gyamfi (56. Kubr), Texl (70. Polák), Jambor (C) (56. Jak. Řezníček), Janetzký – Kronus (70. Švancara), Potočný (85. Mateković).
Fotbalisté Táborska podruhé za sebou v domácím prostředí prohráli. Tým trenéra Romana Nádvorníka hrál v souboji se Zbrojovkou Brno od 33. minuty o deseti a hru v oslabení nakonec nezvládl. Jedinou branku utkání vstřelil v 77. minutě kanonýr Jakub Řezníček.

Souboj dvou týmů, kterým vstup do sezony úplně ideálně nevyšel, začal velmi opatrně. Oba soupeři se přetahovali o balon a v úvodní čtvrthodině nebylo k vidění žádné nebezpečné zakončení. Právě v 15. minutě poprvé výrazněji zahrozili hosté. Střela Janetzkého byla zblokovaná na roh, po kterém hlavou nebezpečně střílel Štěpánek. Naštěstí pro domácí mířil ale těsně mimo.

Domácí fotbalisté se sice snažili, do nebezpečných střeleckých pozic se ale prakticky nedostávali. Velká komplikace pro Táborsko pak přišla ve 33. minutě. Přihrávku za obránce dostával Kronus, jehož samostatný únik na Pastornického zastavil skluzem Matouš Varačka. Nemohlo následovat nic jiného, domácí šli po červené kartě do deseti. Závěrečná desetiminutovka první půle pak patřila hostům, kteří se snažili využít početní výhody. Fotbalisté Zbrojovky měli tlak, jedinou opravdu velkou šanci měl ale až v nastavení první půle Jambor, jehož dost možná gólovou střelu zastavil dobře postavený Koné.

Táborsko začalo druhý poločas aktivně a vedle několika standardek se hned v 51. minutě dostalo do velké šance. Na pas z pravé strany si naběhl Djordić, v těžké pozici ale nedokázal míč usměrnit do brány. Postupně měli ale více ze hry v přesile hrající hosté a v 73. minutě musel gólman Pastornický zasahovat proti velmi nepříjemné střele Granečného.

Právě Granečný měl v 77. minutě důležitou roli u gólu Zbrojovky. Jeho centr skoro až od brankové čáry doputoval přímo na hlavu střídajícího Jakuba Řezníčka, který velmi snadno dopravil balon do brány – 0:1. Domácí fotbalisté neměli ve zbytku zápasu dostatek sil na vyrovnání a prohráli druhé domácí utkání v řadě.