Branky: 32., 59. a 63. Došlý, 78. Kapolka – 52. Hrabák.
Rozhodčí: Glogar – Hessová, Špindlerová.
Diváci: 621.
TJ Jiskra Domažlice: Brych – Zajíček (55. Kapolka), Rychnovský, Došlý (80. Jahn), Pavlík (80. Oravec), F. Dvořák, Kodýdek (70. Teršl), Čihák, Procházka, Fedak (80. Černý), Vais.
FC Táborsko B: Matoušek – Šplíchal (86. Špaček), Brabec, Schindler, Vysušil (90. Žukov) – Schramhauser, Javorek (86. Sojka) – Soliu (70. Drchal), Nešický, M. Novák (70. Praveček) – Hrabák.
B-tým Táborska v sobotu odpoledne vstoupil do nového ročníku 3. České fotbalové ligy. Jihočeši vyrazili do Domažlic, kde odehráli utkání proti týmu, který v loňské sezoně obsadil konečnou druhou příčku skupiny A ČFL. První kolo nové sezony se Táborsku nepovedlo, když v Domažlicích prohrálo 1:4.

První zápas nové sezony 3. České fotbalové ligy začali oba soupeři opatrně. Nikdo nechtěl zbytečně chybovat a hrálo se především ve středu pole. Táborsko bylo několikrát blízko ke gólu, hned dvakrát ale domácím pomohla branková konstrukce. S prvním poločasem byli nakonec spokojenější domácí fotbalisté, kteří se po půl hodině hry dostali do vedení. Přihrávku na pravou stranu si jedním dotekem z plného běhu dobře na střelu připravil Petr Došlý, jehož střelu nedokázal gólman Matoušek zastavit – 1:0!

Jihočeši hned pár minut po začátku druhého poločasu srovnali krok. K balonu se na pravé straně hřiště dostal Soliu, míč posunul do vápna zcela volnému Lukáši Hrabákovi, který pohotově zakončil – 1:1! V dalším průběhu zápasu pak ale stříleli góly pouze domácí. O výhře Domažlic rozhodl střelecky dobře naladěný Petr Došlý, který domácím vrátil vedení v 58. minutě a poté dokonce v 62. minutě dokonal hattrick.

Domácí i poté pokračovali v aktivním pojetí hry. V 76. minutě zvýšil po rychlém protiútoku Martin Kapolka již na 4:1 a poté domácí dokonce vstřelili i pátý gól, ten ale nakonec nebyl kvůli ofsajdu uznaný. Domácí Domažlice ale přesto dokráčeli k jednoznačnému vítězství a do tabulky si připsali v prvním kole tři body.

Hodnocení trenéra Lukáše Zemana: „Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a první poločas jsme byli lepším týmem. Kluci plnili pokyny, které jsme po nich chtěli, dobře jsme kombinovali směrem dopředu, naopak dozadu jsme hráli velmi kompaktně. Po pěkných akcích jsme si vytvořili tři šance, ale bohužel jsme dvakrát trefili břevno a jednou branku přestřelili. Soupeř nás ale ve 30. minutě potrestal po dlouhém nákopu, kdy tomu ale předcházel faul na našeho stopera, který se tak nemohl dostat k jejich nabíhajícímu hráči a ten šel ze strany sám na bránu a skóroval. Ve druhém poločase jsme navázali na výkon z první půle a podařilo se nám zaslouženě vyrovnat. Potom jsme ale nevím proč, upustili od toho, co do té doby fungovalo. Najednou jsme přestali plnit taktické pokyny a Domažlice nás za to potrestaly. Hraje se 90 minut a poslední půl hodinou jsme úplně degradovali výkon z předchozích výborných šedesáti minut.“