Rozhodčí: Jansa – Fojtík, Vodrážka.
Diváci: 210.
FC Táborsko B: Kerl – Varačka, Brabec, Schindler, Vysušil (89. Fišer) – Schramhauser, Javorek – Soliu (82. T. Drchal), Nešický, M. Novák (78. Hrabák) – Kubovský (78. Praveček).
Povltavská Fotbalová akademie: Benada – Vala, Zákostelský, Lanc (82. Pavlíček), Smetana, Jakobovský, Mareš, Drobílek (76. P. Novák), Budínský, M. Novák, Šmerda (61 L. Novák).
Rezervní tým Táborska první domácí zápas nové sezony zvládl. Mužstvo vedené trenérem Lukášem Zemanem vyhrálo na Svépomoci nad Povltavskou Fotbalovou Akademií 2:0, když se o góly podělili Afolabi Soliu a Jakub Kubovský.

Fotbalisté rezervního týmu Táborska na domácím stadionu na Svépomoci začali proti Povltavské Akademii dobře a v úvodních minutách měli balon častěji na svých kopačkách. Do zakončení se stejně jako soupeř dostávali ale jen velmi sporadicky a dlouhé minuty se hrálo bez branek. Ke změně skóre ale přeci jen ještě v prvním poločase došlo, když po rychlém protiútoku se balon od Nešického dostal ke Kubovskému, jehož zpětnou přihrávku skoro až od brankové čáry zakončil Afolabi Soliu – 1:0.

Po změně stran hosté přidali na aktivitě. Dostali se několikrát i do střeleckých pozic, avšak brankáře Kerla překonat nedokázali. Jakýkoliv jejich tlak pak utnul v 74. minutě Jakub Kubovský, který poslal Jihočechy do dvoubrankového vedení. Ve zbytku zápasu si pak fotbalisté Táborska své vedení pohlídali a dokráčeli k zaslouženému vítězství 2:0.

Hodnocení trenéra Lukáše Zemana: „Musím pochválit celý tým za výkon, který předvedli. Poučili jsme se z chyb, které jsme udělali v minulém utkání. Vzadu jsme se výborně zajišťovali a drželi jsme prostory, které měl každý hráč určený. Díky tomu jsme soupeře nepouštěli do žádných šancí. Do útoku jsme dobře využívali oba kraje a díky tomu jsme se prosazovali do zahuštěné obrany soupeře. Jenom škoda, že jsme rychleji neřešili hru ve vápně soupeře, protože díky tomu věřím, že by jsme utkání rozhodli dříve. Jinak jsme ale s výkonem i výsledkem hodně spokojený.“