Branky: 34. Kopta – 36. Soliu, 48. Nešický.
Rozhodčí: Bohata – Hanousek, Šůma.
Diváci: 947.
FC Chomutov: Tomas – Schreiner, Hříbal (76. Karásek), Kubík, Bína (58. Jansa) – Hamouz – Černý (71. Holák), Kováč (76. Nobst), Doleček – Škoda, Kopta.
FC Táborsko B: Matoušek – Šplíchal (83. Fišer), Brabec, Schindler, Vysušil - Schramhauser, Javorek - Soliu, Nešický, Novák (88. Praveček) – Kubovský (79. Hrabák).
Rezervní tým Táborska zaznamenal druhé vítězství v sezoně. Jihočeši v páteční předehrávce 3. kola ČFL uspěli na hřišti Chomutova, kde vyhráli díky brankám Solia a Nešického 2:1.

Oba týmy vstoupily do zápasu opatrně a v úvodní části prvního poločasu se přetahovaly o balon. Na první zakončení mířící mezi tři tyče se čekalo až do 26. minuty, kdy doprostřed brány Táborska vystřelil Doleček, jehož střelu v pohodě pokryl gólman Matoušek. Hned o tři minuty později z protiútoku dobře střílel hostující Schramhauser, také jeho zakončení ale zastavil brankář Tomas a skóre se tak neměnilo.

Po půl hodině hry začaly padat góly. Ve 34. minutě se nadvakrát prosadil Jan Kopta a Chomutov vedl 1:0. Domácí se z vedení radovali pouhé dvě minuty. Po chybě v defenzivě šal sám na brankáře Afolabi Soliu a hosté bleskově srovnali na 1:1.

Jihočechům vyšel i vstup do druhého poločasu. Ve 48. minutě se k přímému kopu postavil kapitán Táborska Aleš Nešický a na jeho parádní zakončení neměl gólman Tomas nárok – 1:2. Právě Nešický mohl přidat i třetí gól hostů, avšak brankáře v 77. minutě již podruhé nepřekonal. Když se v samém závěru neprosadil ani domácí útočník Michal Škoda, skončilo utkání výhrou Jihočechů 2:1!

Hodnocení trenéra Lukáše Zemana: „Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem, měli jsme více ze hry. Sice jsme jako první inkasovali, ale hned po dvou minutách se nám podařilo vyrovnat. Ve druhém poločase jsme pokračovali ve stejném výkonu jako v prvním poločase a hned na začátku poločasu jsme dokázali utkání otočit. Posledních patnáct minut Chomutov už jen nakopával dlouhé míče za naší obranu, ale kluci ten závěr ubojovali a zaslouženě si odvážíme tři body. Jen škoda, že když hosté ke konci otevřeli obranu, my jsme to nedokázali potrestat. Byly tam situace, že jsme šli do přečíslení a nedokázali to dobře vyřešit. Měli jsme dát gól na 3:1 a utkání dohrát ve větším klidu.“