Branky: 9. Schramhauser, 37. Nešický, 83. Praveček.
Rozhodčí: Mach – Raplík, Braun
Diváci: 165.
FC Táborsko B: Kerl – Fišer (87. Hrabák), Brabec, Schindler, Šplíchal – Schramhauser, Javorek (79. Špaček) – Soliu (87. Sojka), Nešický, M. Novák (62. Praveček) – Kubovský (46. Mach)
FK Loko Praha: Rodriguez – Matějka, Rebibo, Stárek, Tesař, Feit, Slanina (67. Kokeš), Candela (58. Sprinz), Weber (58. Ulman), Maione, Sefil (46. Vaněk)
B-tým Táborska ve 3. České fotbalové lize opět uspěl! Tým trenéra Lukáše Zemana ve vloženém kole doma nezaváhal a nad pražským FC Loko vyhrál jednoznačně 3:0, když se prosadili Schramhauser, Nešický a Praveček.

Fotbalisté rezervního týmu Táborska nezaváhali ani ve druhém zápase nové sezony ČFL. Tým trenéra Lukáše Zemana nasměroval ke třem bodům hned v úvodní desetiminutovce Patrik Schramhauser, který se po akci Táborska po levé straně nejlépe zorientoval v pokutovém území a ranou pod břevno poslal domácí do vedení. V dalším průběhu první půle fotbalisté Táborska sice drželi balon, do šancí se ale příliš nedostávali. Ve 37. minutě ale přeci jen Jihočeši přidali druhou branku, když po nákopu za obranu a zpětné přihrávce z pravé strany zamířil přesně Aleš Nešický - 2:0!

Úvod druhého poločasu vyšel znovu lépe domácímu celku, který se dvakrát dostal do velmi dobrých příležitostí. Když se pak v 55. minutě i díky výbornému Kerlovi hosté nedostali ke snížení, pokračovalo se nadále za stavu 2:0. Definitivní podobu výsledku dal v 83. minutě Ondřej Praveček, který využil zaváhání hostující defenzivy a díky důrazu v pokutovém území dopravil míč až za záda gólmana Rodrigueze.