Branky: 83. Bahi – 2. Kopáček, 10. Schramhauser, 41. Soliu, 56. Žukov
ŽK: Kodr, Walter, Moravec, Ademuwagun – Soliu
Rozhodčí: Mach – Jansa, Schmeiser
Diváci: 70.
FK Motorlet Praha: Dvořák – Walter (60. Krym), Moravec, Žížala (60. Lukášek), Palán (60. Ademuwagun) , Šulc, Rataj (60. Bahi), Svoboda, Kodr, Vrba, Simaichl (78. Galaška).
FC Táborsko B: Matoušek – Žukov, Brabec (32. Fišer), Schindler, Vysušil (62. Hrabák) – Schramhauser, Javorek – Soliu (65. Praveček), Kopáček, Novák – Kubovský (65. Špaček).
Rezervní tým Táborska prožívá skvělé období. Jihočeši i po pauze zaviněné špatnou klimatologickou situací v Česku pokračuje na vítězné vlně. V zápase 7. kola ČFL vyhráli jednoznačně na půdě Motorletu Praha, který porazili 4:1. Střelecky se prosadili Kopáček, Schramhauser, Soliu a Žukov.

Béčko Táborska vstoupilo do zápasu na hřišti pražského Motorletu nejlépe, jak jen mohlo. Hned ve 2. minutě hry si míč ve vápně našel Jakub Kopáček, který hlavou překonal domácího gólmana Dvořáka. Jihočeši rychle své vedení navýšil, když se hned v 10. minutě hry do odraženého míče opřel Patrik Schramhauser a bylo to 2:0 pro hostující tým!

Po půl hodině hry mohl snížit domácí Rataj, svou hlavičku ale poslal jen do míst, kde stál připravený brankář Filip Matoušek. Pět minut před odchodem do kabin pak hráči Táborska přidali i třetí branku. Po rychlém protiútoku se ranou k tyči prosadil Afolabi Soliu a bylo to 3:0!

Po změně stran byl v další zajímavé střelecké pozici znovu Rataj, ve své druhé příležitosti ale zamířil těsně nad bránu. V 56. minutě pak hráči Táborska přidali i čtvrtou branku. Přímý kop Davida Žukova měl být původně centrem do vápna, avšak míč z jeho kopačky zamířil do brány, aniž by ho kdokoliv tečoval – 4:0. Necelých deset minut před koncem dokázali domácí pouze snížit. V 83. minutě se trefil střídající Bahi, který uzavřel skóre zápasu na 1:4.

Hodnocení trenéra Lukáše Zemana: „Utkání jsme prakticky rozhodli v prvním poločase. Hned od začátku jsme byli velmi aktivní a v desáté minutě jsme vedli 2:0. Potom se utkání trochu vyrovnalo, ale soupeře jsme do ničeho nepustili. Naopak jsme do poločasu přidali třetí gól. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že chceme přidat ještě nějaký gól a udržet čisté konto. Vytvořili jsme na to i šance, ale nepodařilo se nám z nich skórovat. Čtvrtou branku jsme přidali ze standardní situace. Jen škoda, že jsme neudrželi čisté konto. Ale výhra venku 1:4 je pro nás skvělý výsledek.“