Rozhodčí: Hamouz – Koranda, Budil
Diváci: 170.
FC Táborsko B: Matoušek – Brabec, Kopáček (46. Fišer), Kubovský, Novák, Praveček, Schindler, Schramhauser, Šplíchal, Sunzu, Žukov (46. Hrabák)
Bohemians Praha 1905 B: Soukup – Braný (90. Salač), Petrouš, Farkaš, Pomahač (59. Koval), Liška, Janovský, Kratochvíl (59. Vala), Ředina (81. Bárta), Meskhi (59. Šurýn), Kadlec.
V utkání 3. České fotbalové ligy mezi FC Táborsko Akademie B a Bohemians Praha B rozhodla jediná branka, kterou vstřelil střídající Oleksandr Koval. Domácí tým sice ve druhém poločase přidal na aktivitě, ale nedokázal překonat dobře organizovanou obranu hostí, kteří si z Tábora odváží tři body za výhru 0:1.

Utkání mezi týmy FC Táborsko Akademie B a Bohemians Praha B začalo opatrně a bez větších šancí. Oba celky se soustředily především na pečlivou defenzivu a kombinační hru ve středu pole. Domácí i hosté se snažili tvořit šance, ale většina pokusů končila na obraně soupeře. Ve 42. minutě měli Bohemians první větší příležitost, když Denis Pomahač po brejkové situaci běžel sám na branku, ale jeho střelu skvěle zneškodnil brankář Matoušek. První poločas tak skončil bez branek, a přestože se týmy snažily, nebylo k vidění mnoho výrazných momentů.

Do druhé půle vstoupilo Táborsko mnohem aktivněji. Domácí se snažili zatlačit soupeře, drželi míč a vytvářeli si více šancí než v úvodní části zápasu. Novák a Fišer několikrát nebezpečně centrovali do vápna, ale domácím chyběla přesnost v zakončení. Hosté se převážně bránili, ale v obraně byli kompaktní a odolávali tlaku Táborska. V 63. minutě Sunzu hlavičkoval po rohovém kopu, ale jeho pokus byl příliš slabý a brankář Soukup jej bez problému chytil.

Zlom utkání přišel v 75. minutě, kdy Bohemians využili zaváhání domácí obrany. Šurýn poslal přesný pas za obranu na rozběhnutého Oleksandra Kovala, který se tváří v tvář brankáři nemýlil a střelou křížem zajistil svému týmu vedení 0:1. Tento moment hosty výrazně povzbudil, zatímco domácí začali hrát ještě více na riziko, aby vyrovnali.

V závěrečných minutách se Táborsko zoufale snažilo o vyrovnání. Dlouhé nákopy do vápna však obrana Bohemians s přehledem odvracela a hosté dokázali hru kontrolovat. Domácí se marně dožadovali odpískání penalty v 88. minutě, ale rozhodčí jejich protesty neuznal. Bohemians Praha B tak zvládli závěr utkání zkušeně, udrželi čisté konto a odvezli si z Tábora důležité tři body za výhru 0:1.

Hodnocení trenéra Lukáše Zemana: „Klukům můžeme těžko něco vyčítat, měli jsme po většinu zápasu převahu, byli jsme lepším týmem. Jediné, co tomu chybělo, byly góly. Možnosti jsme na to v průběhu zápasu měli. Bohemka celý zápas bránila v devíti lidech před vápnem a čekala na brejky. V 75. minutě dokázala jeden proměnit. I přes tlak na konci zápasu se nám nepodařilo dát branku, aby jsme uhráli alespoň remízu.“