ŽK: Treml, Lisý, Urbánek – Schindler, Schramhauser, Novák.
Rozhodčí: Wulkan – Severýn, Hrivík.
Diváci: 150.
SK Petřín Plzeň: Suchý – Demeter (83. Tříska), Plecitý (56. Flachs), Treml, Vohrna (2. Krůta, 83. Heller), Klich, Maxa, Nový, Zajíček (56. Urbánek), Provod, Lisý.
FC Táborsko B: Matoušek – Žukov, Brabec, Schindler, Fišer (79. Soukup) – Praveček (64. Rataj), Schramhauser, Javorek (46. Hrabák) – Novák (87. Liška), Kubovský, Novotný (46. Špaček).
Fotbalisté FC Táborsko Akademie neuspěli v zápase proti SK Petřín Plzeň, když na hřišti soupeře podlehli těsně 0:1. Jediný gól zápasu vstřelil Michal Provod z Petřína v prvním poločase, a i přes výrazný tlak ve druhé půli se Táborsku nepodařilo vyrovnat.

Zápas začal pro Táborsko poměrně opatrně, když se v úvodních minutách domácí Petřín dostal do několika slibných šancí, což přineslo hostům značné komplikace. Ve 40. minutě se domácí dočkali úspěchu, když rychlý průnik po pravé straně vyústil ve finální přihrávku na Michala Provoda, jenž chladnokrevně prostřelil brankáře Matouška a poslal Petřín do vedení. Táborsko se snažilo reagovat, ale v prvním poločase si nedokázalo vypracovat výraznější šance a odcházelo do kabin s jednogólovým mankem.

Druhá polovina přinesla výrazně aktivnější výkon Jihočechů. Hned v úvodu druhé půle se Táborsko dostalo do největší příležitosti zápasu, když po centrovaném míči míč orazítkoval tyč domácí branky a odrazil se na brankovou čáru. Následný chaos ve vápně dokázala plzeňská obrana včas uklidit. Táborsko pokračovalo v tlaku, ale i přes několik slibných příležitostí nedokázalo proměnit své šance. Například Kubovský zakončoval v dobré pozici, ale jeho střela byla příliš slabá.

V závěrečných minutách zápasu si hosté vytvořili několik standardních situací, ale žádný z rohových kopů či přímých volných kopů nedokázali zužitkovat. Petřín bránil zodpovědně a v samotném závěru ještě několikrát využil brejkové situace k narušení rytmu Táborska. Poslední naději na bodový zisk hostům vzala v nastavení žlutá karta pro Schindlera, který fauloval unikajícího Provoda. I přes veškerou snahu tak Táborsko odjíždí z Plzně bez bodů.