Branka: 55. Tranziska – 65. Soliu, 78. Hais.
Rozhodčí: Hoch – Coufal, Talpáš.
Diváci: 150.
SK Dynamo České Budějovice B: Valenta – Kotula, Loužecký (87. Bastl), J. Brabec, Krch, Polanský (C) (87. Štindl), Tranziska (63. Prášek), Osmančík (46. Šimoník), Hák, Mašek, Faltuš (77. Smejkal).
FC Táborsko B: Kerl – Barac, M. Brabec, Foltyn, Žukov (77. Hrabák) – Schramhauser (C), Kopáček (90+3. Špaček) – Soliu (77. Kubovský), Nešický, Šplíchal (86. Praveček) – Hais.
V dramatickém jihočeském derby ve 3. České fotbalové lize uspělo béčko Táborska, když na hřišti rezervy Dynama České Budějovice zvítězilo 2:1. Hosté dokázali otočit vývoj zápasu díky trefám Afolabi Solia a Daniela Haise ve druhém poločase a odvezli si cenné tři body.

Zápas začal velmi opatrně z obou stran. V prvním poločase se ani jedno z mužstev nedokázalo prosadit a šance byly jen sporadické. Dynamo hrozilo zejména z křídelních prostorů, zatímco Táborsko se snažilo o rychlé protiútoky. Největší šanci první půle měli domácí, když si Valenta s Polanským vyměnili míč a Polanského centr našel na zadní tyči Krcha, jehož střelu však brankář Kerl výborně vyrazil. Na druhé straně se Táborsko jen těžko dostávalo k zakončení.

Druhá polovina přinesla úplně jiný obrázek. Ve 55. minutě se domácí Dynamo ujalo vedení, když Tranziska po rychlé kombinaci ostrou křížnou střelou překonal brankáře Kerla a poslal béčko Dynama do vedení. Táborsko však dokázalo zareagovat rychle. O deset minut později se po centru z pravé strany prosadil hlavou Afolabi Soliu a vyrovnal na 1:1. Hosté byli po vyrovnávací brance aktivnější a jejich tlak se vyplatil. V 78. minutě dorazil Daniel Hais vyražený míč po střele z levé strany a otočil vývoj zápasu na 2:1.

V závěru utkání se Dynamo snažilo dostat do tlaku, ale Táborsko skvěle bránilo a nepustilo domácí k vážnějšímu ohrožení branky. V nastavení hosté zkušeně kontrolovali hru a ubránili těsné vedení, díky čemuž si z Českých Budějovic odváží všechny tři body.