Rozhodčí: Jansa – Fojtík, Schmeiser.
Diváci: 275.
FC Táborsko B: Matoušek – Schindler, Brabec, Foltýn, Heppner – Schramhauser, Nsunzu – Soliu, Kopáček, Kubovský (72. Žukov) – Novotný (46. Hrabák).
FC Písek: Lerch – Kašpar, Rajtmajer, Belej (70. Štěch), Arzberger (87. Pech), Maroušek (70. Baďura), Běloušek (31. Vokurka), Voráček (87. Hořánek), Pařízek, Bartizal, Malecha
Táborsko Akademie podlehlo doma Písku 0:1 po brance Beleje. Hosté si z jihočeského derby zaslouženě odvezli tři body, zatímco domácí tým tentokrát nepředvedl svůj obvyklý výkon.

V jihočeském derby mezi FC Táborsko Akademie a FC Písek se očekával vyrovnaný souboj. Přestože Táborsko hrálo na domácí půdě, nedokázalo si během celého utkání vypracovat žádnou vážnější příležitost a muselo se smířit s porážkou 0:1. Hosté byli aktivnější, zejména ve druhé půli, kdy si vytvářeli více šancí a nakonec zápas rozhodl František Belej.

Utkání začalo v poklidném tempu a prvních 45 minut nabídlo spíše souboje ve středu hřiště než vyložené šance. Oběma týmům se nedařilo výrazněji ohrozit soupeřovu branku, a tak se do kabin odcházelo za bezbrankového stavu 0:0. Písek sice měl několik náznaků po standardních situacích, ale ani jeden pokus nevedl ke změně skóre.

Rozhodující moment přišel až ve druhém poločase. V 50. minutě si František Belej převzal míč na levém křídle, obešel obránce a střelou zpoza vápna k přední tyči překonal brankáře Matouška. Tento gól Táborsko zaskočil a domácí tým nedokázal najít odpověď. Přes veškerou snahu se Táborsku nedařilo proniknout přes pevnou obranu Písku, která působila velmi organizovaně a disciplinovaně.

Ke konci zápasu sice Táborsko zvýšilo tlak, ale jejich centry a dlouhé míče nenalezly adresáta, což vedlo jen k neúspěšným pokusům o zakončení. Písek naopak hrozil z rychlých protiútoků a mohl své vedení ještě navýšit, ale Matoušek další šance zlikvidoval.