Šašinka a Bláha otočili duel s Chrudimí

25. 6. 2024
V areálu TC Soukeník uvítal v úterý 25/6 A tým FC SILON Táborsko v přípravě MFK Chrudim. Po vyrovnaném a bezgólovém poločase přišly branky po změně stran. Ve druhém poločasu Táborsko přidalo na kvalitě a otočilo nepříznivý výsledek z 0:1 na 2:1.

Hosty dostal do vedení po akci vedené zprava dobře zakončující Malecha, který otřel míč o břevno a skončil v síti - 0:1. Hned v následujících minutách mohl dvakrát skórovat domácí Varačka po dobrých míčích od Šašinky a Nečase, ale ani jedna jeho prudká rána gólmana nepřekonala. Povedlo se to až v 65. minutě Šašinkovi, který zleva pronikl do vápna, šel neústupně jako tank a procedil míč do sítě – 1:1. V 80. minutě vypálil zpoza vápna Bláha a jeho střela zaplula k pravé tyči – 2:1.

Další zápas tým FCT odehraje 6. července ve Vašimi.

FC SILON Táborsko – MFK Chrudim 2:1 (0:0)
65. Šašinka, 80. Bláha – 50. Malecha

1. poločas FC SILON Táborsko: Pastornický – Šplíchal, Skopec, Nsunzu, Schindler – Coňk, Kopáček – Varačka, Nešický, Soliu – Mach.
2. poločas FC SILON Táborsko: Pastornický – Plachý, Novák, Nsunzu (78. Foltýn), Heppner – Bláha, Kateřiňák – Varačka, Nečas, Dordić – Šašinka.

MFK Chrudim: Číž – Řezníček, Záviška, Kutík, Látal, Krejčí, Malecha, Hudec, Skwarczek, Matoušek, Toml. Náhradníci: Major, Horvát, Sotorník, Bauer, Kitanovski, Kosek, Polanský, Čada, Šerák.