Ohlédnutí za aktuálními duely dorostenců a žáků, tým U12 vstřelil 27 branek

18. 11. 2022
ČLSD U19 SK Dynamo Č. Budějovice akademie B – FC Silon Táborsko akademie 3:2 (2:1) Branky: Svatek, Strašík Sestava FCT: Kerl - Kodad, Kotrč, Hornát, Soukup (79. Mejta) - Mára (79. Koutek), Mareš - Šplíchal (63. Hamr), Strašík, Fulei - Svatek

Hodnocení trenéra Lukáše Pfeifera: „Derby na Dynamu jsme první poločas nehráli tak, jak jsme si představovali. Zápas provázelo hodně zbytečných ztrát a mnoho osobních soubojů. Zbytečný byl gól na 2:1 v nastavení prvního poločasu. Druhý poločas byl opět soubojový, a i když jsme korigovali hezkou akcí na 3:2, tak už jsme další branku nepřidali. Šancí z brejkových situací jsme si na vyrovnání vytvořili dostatek.“

ČLMD U17
SK Dynamo ČB akademie B – FC Táborsko akademie 3:1 (0:0)
Branka: Fical

Sestava FCT: Padrtka – Virt (71. Bětík), Packa, Rychlý, Janoušek - Školka, Staněk, Bindr (77. Rejda), Rataj, Liška V. (46. Breit) - Pokorný (4. Fical)

Hodnocení trenéra Pavla Regáska: „Po rozvážném začátku utkání jsme postupně převzali iniciativu a po většinu prvního poločasu jsme byli aktivnějším týmem. Bohužel z několika slibně se rozvíjejících šancí jsme nedokázali vstřelit úvodní branku derby. Naše hra postrádala patřičný drajv a odvahu do samotného zakončení v té poslední třetině hřiště. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny, abychom oživili útočnou fázi a hned ve 47. minutě se trefil střídající Fical. Další příležitosti jsme již opět nedokázali zakončit druhou brankou a zákonitě přišel trest v podobě vyrovnávací branky domácích. Mimochodem soupeř vystřelil poprvé na branku v 55. minutě, po druhé v 60. minutě a tím otočil stav utkání. I přes snahu naše hra nevedla k vyrovnání a tak nám daleko efektivnější soupeř vstřelil branku na konečných 3:1. Z mého pohledu jsme dnes v derby jednoznačně ztratili 3 body.“

ČDSD U18
FC Táborsko akademie – SK Petřín Plzeň 1:6 (0:2)
Branka: Hamr
Sestava FCT: Veselý – Bětík, Javůrek (8. Matoušek J.), Kollárik, Michálek – Merxbauer, Dufek ( 45. Němeček), Heřman - Gráf, Hamr, Pekař

Hodnocení trenéra Romana Slabého: „Bohužel úvod utkání nebyl pro nás příliš příznivý. Nejdříve se zranil Javůrek a než jsme ho stačili nahradit, tak jsme prohrávali 0:1. Poté se hra odehrávala spíše mezi vápny, než jsme těsně před poločasem udělali neskutečnou chybu, s kterou hosté nepohrdli 0:2. Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním něco udělat s výsledkem, bohužel u toho to však skončilo. Hosté se jednoduše dostali po straně před branku, kde nikým nehlídaný hráč nedal Veselému šanci 0:3. Zbytek zápasu byl v režii hostů. Z naší strany stojí za zmínku pouze tyč a krásné sólo Hamra, který snížil výsledek na konečných 1:6. Závěr podzimu nás nezastihl v dobré formě. Chyběla nám lehkost v zápasech, zranění hráči a tak jsem rád, že podzim skončil.“

ČDMD U16
FC Silon Táborsko - Petřín Plzeň 3:2 (1:2)
Branky: Lupač, Kolba, Vavřinec

Sestava FCT: Padrtka – Janda, Toula (46. Koutek), Vítek, Zeman (46. Volek) - Voneš (46. Zahradník), Kášek, Kolba - Vavřinec, Pánek, Lupač (46. Lachout)

Hodnocení trenéra Matěje Pěknice: „V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal. My byli více na balónu a soupeř hrozil z rychlých protiútoků. Inkasovali jsme z penalty a po rohovém kopu, kdy jsme si nešťastně srazili míč do branky. Naopak gól jsme vstřelili z dálky, kdy se Lupačovi povedlo překvapit gólmana Plzně. Druhý poločas byl již v naší režii, hned od začátku jsme si vytvořili několik příležitostí. V průběhu času se nám povedlo Vavřincem a Kolbou zaslouženě otočit stav utkání v náš prospěch na 3:2.“

JEDENÁCTKA týdne: Tomáš Padrtka U16 – Ondřej Hornát U19, David Merxbauer U18, Vojtěch Vítek U16, Petr Bindr U17 – Filip Rataj U17, Lukáš Mára U19, Jakub Školka U17 – Adam Kolba U16, Pavel Svatek U19, Zdenek Janda U16.

Trenér týdne: Matěj Pěknice U16

………………………………………………………………………………………………………………..

ČDŽ U15A
Strakonice - FC Táborsko akademie 3:8 (1:4)
Branky: 3 P. Zeman, 2 Šebek, Porubský, Novotný, Klečacký

Sestava FCT : J. Lažek – Bauer, A. Lažek (41. Kos), Jelen, Sobotka – Novotný (54. Klouček), V. Zeman (41. Šebek), Klečacký – Porubský (54. Tenk), P. Zeman (67. Matyš), Herma

Hodnocení trenéra Petra Hermy: „V dnešním utkání nás soupeř ze dna tabulky nedonutil k maximálnímu výkonu. Možná i proto jsme zkazili velké množství přihrávek a dovolili svojí nedůsledností Strakonicím třikrát skórovat. Celkově jsme velice kvalitní podzimní část sezóny zakončili osmou výhrou v řadě. Na čelo tabulky v půli soutěže ztrácíme pět bodů.“

ČDŽ U14A
Strakonice - FC Táborsko akademie 0:5 (0:3)
Branky: 2 Welzl, 2 Kubů, Vesecký

Sestava FCT: Tomášů – Votruba (57. Vach), Welzl, Musil, Kabíček – Vaněček, Beníček (57. Soural), Podzimek (41. Kočí) – Vesecký, Krejčí (41. Erfaňuk), Kubů (62. Dohnal)

Hodnocení trenéra Radka Voneše: „Dnešní souboj jsme byli lepším týmem, diktovali tempo utkání, drželi míč na svých kopačkách. Strakonice za celý zápas neohrozili naši branku, nám se podařilo pětkrát skórovat. V podzimní části si tým U14 zvykal úspěšně na velké hřiště a podzimní část zakončil sympatickými výkony na sedmém místě.“

ČLŽ U13A
FC Táborsko akademie – Rokycany 3:8 (1:2, 1:0, 1:6)
Branky: 2 Sedláček, Čech

Sestava FCT: Pecka - Sedláček, Líkař, Loužecký, Choutka, Šístek, Kazda, Perger, Čech, Šafrata, Pražák, Binder, Hrazánek

Hodnocení asistenta trenéra Jakuba Svojšeho: „Soupeř držel po celý zápas vysoké postavení, okamžitě napadal naši rozehrávku a byl důrazný v osobních soubojích. Opět byl viditelný velký výškový rozdíl a s fyzicky vyspělejšími týmy máme problém. Ve druhé třetině se nám podařilo získat jasnou herní dominanci, ale nedokázali jsme proměnit hned několik vyložených šancí. Ve třetí třetině jsme byli potrestáni z každého rychlého brejku. Rokycany využili své fyziologické převahy a my budeme přes zimu dál tvrdě pracovat. Jsme trpěliví a věříme, že kluci povyrostou a nám se podaří nabrat dostatek svalové hmoty, abychom s takovými urostlejšími týmy dokázali vyhrávat důležité osobní souboje.“

ČLŽ U12A
FC Táborsko akademie – Rokycany 27:0 (5:0, 9:0, 13:0)
Branky: 5 Tíkal, 5 Starý, 3 Doležal, 2 Hotový, 2 Kloučková, 2 Vačlena, 2 Gorský, 2 Soukup, 2 Čadek, Richter, Švec

Sestava FCT: Plachý, Matyš - Gorský, Švec, Richter, Tíkal, Starý, Příhoda, Kloučková, Soukup, Čadek, Vačlena, Hotový, Doležal

Hodnocení trenéra Ondřeje Kosobuda: „V zápase jsme potvrdili roli favorita. Soupeře jsme převyšovali ve všech dovednostech. Všichni se gólově prosadili a gólmani dva střelecké pokusy Rokycan s přehledem zlikvidovali.“

1. Dukla 19 32:20 37
2. Vyškov 19 32:20 35
3. Táborsko 19 22:16 31
4. Příbram 19 21:22 29
5. Líšeň 20 22:22 28
6. Brno 19 26:23 27
7. Vlašim 19 24:21 27
8. Chrudim 19 31:30 27