B tým

Béčko v generálce na ČFL porazilo Hlubokou

27. 7. 2023
Rezervní tým Táborska zakončil přípravu vítězně. V generálce na nový ročník ČFL vyhrál na Hluboké nad domácím celkem 2:1, když na rychlý gól Pecky dokázali odpovědět Brabec a ve druhém poločase Kopřiva.

Přípravný zápas B-týmu FC Silon Táborsko

TJ Hluboká nad Vltavou – FC Silon Táborsko B 1:2 (1:1)
Branky: 2. Pecka - 13. Brabec, 74. Kopřiva z pen.

Hluboká: Pavelec - Krejčí, Otepka, Antoš, Kolafa, Rubick, Hrachovec, Pecka, Kadlec, Křiváček ml., Sypal. Střídali: Konečný, Kössl, Křiváček st., Pilný, Kučera, Hrbek.

Táborsko B: Kerl – Šplíchal, Brabec, Slavík (46. Plucar), Schindler - Schramhauser (74. Kubovský), Kopřiva, Nešický - Vozihnoj (74. Tauber), Svatek, Novák (46. Alozie).

Hodnocení trenéra Petra Janoty: „Poslední přípravný zápas jsme odehráli na Hluboké s domácím ambiciózním mužstvem. Hned v úvodu se Hluboká dostala do vedení, kdy po zbytečném faulu u našeho vápna se krásně trefil z trestného kopu Pecka. Vyrovnat se nám povedlo po rohovém kopu Nešického, když se prosadil Brabec. Aktivní hrou jsme se dál tlačili k vápnu soupeře, ale další branku se nám nedařilo přidat. Domácí zahrozili po brejku Kadlece, ale ten jsme včas zastavili. V druhém poločase byla naše převaha již veliká, ale gólově se prosadil jen Kopřiva z penalty za faul na Schramhausera. Do mistrovského zápasu musíme teď zapracovat na kvalitnější výstavbě hry, koncovce a hlavně produktivitě.“

1. Dukla 25 39:26 47
2. Vyškov 25 42:29 46
3. Táborsko 25 36:22 42
4. SK Sigma Olomouc B 25 37:35 42
5. Chrudim 25 45:41 37
6. Sparta B 25 45:41 35
7. Vlašim 25 34:30 35
8. Líšeň 25 29:30 33